Kurumsal

Hakkımızda

Trelco Solar, 1979 kuruluşlu Dağsan Solar markasının gücüyle geçmişte izler bırakmış AR-GE ve inovasyon hedefi ile Konya’da 2018 yılında kurulmuş dinamik, becerikli ve samimi ortakları olan bir firmadır.

Trelco olarak biz yeni nesil enerji alanında dışa bağımlılıktan kurtulan ülkemiz için yerli-milli projeler üretmek, ülkemiz adına uluslararası ticarette değeri yüksek ihracat gelirleri sağlamak ve cari açığı azaltmak, geçmişten aldığı becerilerini sahaya aktarmak için sektörde yola devam ediyoruz.

Güneş Enerjisi ve temiz enerji proje alanlarında kendi kendine yeten devlet teşvikli ve özel projeleriniz için en hızlı en ekonomik ve en iyi taahhütlerinizi yerine getiren firmamız ürün-montaj-müşteri ağını iyi kullanarak ilişkileri ileri taşıyarak memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Yerinde keşif, doğru tespit ve uygulama ile tedarikçi müşteri ilişkisini dostluğa çevirmenin gayretindeyiz.

Uluslararası ticaret bilgimizi ihracata dönüştürmek amacı ile girdiğimiz Orta Afrika, Kuzey Afrika, Güney Amerika ve Balkanlarda da çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı ihracat anlayışımız tekliften sevkiyata kadar titizlikle yürütülmektedir.

Aynı zamanda şirketimiz UNFCCC (Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi) ve Kyoto Protokolü ve ülkemizde resmiyet kazanan karbon ve sera gazı ayak izlerinin hesaplanması, düşürülmesi, belgelendirilmesi, uluslararası kurumlara akredite edilmesi ve kontrol edilmesi hususunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firma olarak geçmişten aldığı birikimi yeni bir isimle ve yeni bir perspektifle sektöre değer katacak projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Referansımız değerimiz, değerimiz referansımız…

Değerlerimiz

ŞEFFAFLIK

Üstlenilen proje süresince sürekli ve doğru bilgi paylaşımı.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin memnuniyeti için planlayıp, uyguluyoruz.

SÜREKLİ GELİŞİM

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek size yeni olanaklar sunuyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZLE SİZE UYGUN ÇÖZÜMÜ BİRLİKTE BULALIM

Alanında yetişmiş uzman kadrosuyla size en uygun çözümü sunmayı hedefleyen Trelco Solar’ın ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.